Zkušenosti klientů

Paní Petra mi skvěle uvolnila tělo i mysl a na chvíli jsem zapomněla na běžné starosti. Vřele doporučuji ostatním.
Lucka E.


Máte kouzelné ruce a jsem ráda, že jsem Vás našla. Rozhodně doporučuji i dalším lidem.
Petra


"Děkuji Peti za úžasný zážitek. Máte příjemné vystupování a Vaše Levandulová masáž (Modrá krása z Francie) byla kouzelná, příjemně uvolňující, voňavá a odešla jsem přímo dobitá energii. Horké kameny jsou jedinečné - to je opravdu neskutečný zážitek. Celkový dojem z masáže - příjemná, intenzivní, pohádkový zážitek."
Martina


Chci Vám poděkovat za péči a trpělivost se kterou se u Vás pokaždé setkávám. Vždy vyjdete vstříc mým bolavým problémům se zády a odcházím od Vás nejen s uvolněnými a pořádně promasírovanými svaly, ale i s odpočinutou a zregenerovanou myslí. Ještě jednou děkuji.
Petr


Velice děkuji za služby, které nabízíte a že znovu mohu fungovat jako normální člověk. Nepomohl lékař, rehabilitace, prášky ani léčitel. Až vaše doslova zázračné ruce, mě dokázaly uzdravit. Kdo nevyzkoušel neuvěří a všem mohu p. Nárožnou víc než doporučit!!
Tomáš


Pro moje tělo nebylo nikdy nic lepšího, než se svěřit do rukou paní Nárožné. Její masáže jsou opravdu skvělé. Určitě jsem za poslední půlroku změnil i pohled na svoje vlastní zdraví, kladu tak větší důraz sám na sebe a péči o to nejcennější, co máme.
Roman


Byl jsem "jen" na obyčejné masáži, ale vůbec nebyla obyčejná. Profesionální a lidský přístup paní Petry způsobil, že jsem se po ní opravdu cítil skvěle nejen na těle, ale i na duši. Děkuji, až si tělo řekne a duše zatouží zase moc rád přijdu.
Ivan


Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat p.Petře za úžasný zážitek. Přišel jsem s bolavými zády a unaveny. Krásně jsem si odpočinul, na chvíli zapomněl na všechny starosti a díky jejím pečlivým rukám odcházel jako nový člověk!
Ani se vám potom nechce vstávat z lehátka. Ještě jednou děkuji a všem doporučuji.
Hynek


Chodím k paní Petře na regenerační masáž, k paní Kamile na FFT a k paní Lesje na kosmetiku. Naprostá spokojenost.
Magdaléna


well done you?...
Carlos


Paní masérku můžu vřele doporučit. Objednala jsem se k ní, protože můj masér měl dovolenou a já jsem rychle potřebovala zbavit bolesti zad. U masérek mám obvykle strach, aby to nebylo pouze hlazení. Ale to není případ paní Petry. Dokáže pořádně zabrat. Dnes k ní chodím na masáž pouze preventivně a na každou návštěvu se velmi těším.
GábaUznávám lidi, kteří umí a rozumí své práci. Doporučuji vyzkoušet všechny tři dámy centra Serafín.
Bednařík


Do masážního centra mě zavedla náhoda, a myslím, že za takové setkání můžu být jen a jen vděčná a mám pocit, že to tak asi mělo být. Čas strávený v příjemném prostředí s výjimečným člověkem jako je paní Petra pro mě byl velkým přínosem. Člověk s velkým srdcem, z masáže jsem odcházela nabitá energií a naplněná vnitřní pohodou. Slovy to vše nelze vyjádřit, každý si to musí prožít sám a já to můžu všem jen doporučit. Velké DÍKY za vše:-)
Aneta


S priatelom chodíme pravidelne a sme vždy nadmieru spokojní. Príjemné prostredie, profesionálny prístup a skvelý fyzický pocit po masáži. Odporúčam každému.
Judit S.