NAČTENÍ JMÉNA DUŠE

Jméno duše je naprosto úžasným spolutvůrcem Vašeho života.

 

Každé jméno duše má svoji melodii, barvu a vůni, která podporuje spojení s danou duší. Pokud znáte jméno duše, můžete ho využít ke své harmonizaci, léčení, navyšování vibrací, urychlení rozpomenutí se na Vaše poslání.

 

Toto jméno vyslovujte jako mantru (ANO slova opravdu tvoří). Můžete jím velmi podpořit tvořivost ve Vašem životě a přijetí vlastního úkolu zde na ZEMI. 

 

Každé písmeno Vašeho jména obsahuje specifickou zvukovou vibraci, zní v určité části těla a ladí Vás na příslušné bytosti a světy, s kterými jste na úrovni duše spojeni. Když je Vám sděleno (bez ohledu na způsob) jméno Vaší duše, je to oslavou života, jakoby svěží vánek rozezněl struny ve Vašem nitru a Vy najednou přesně víte, kdo jste a jaké dary přinášíte. Vy podvědomě cítíte, víte, co dané jméno znamená.  Proto, pokud je Vám toto jméno známo - je to dar. A každý, kdo Vás tímto jménem s láskou osloví, podporuje Váš růst, Vaši hojnost a naplnění Vaší cesty.

 

Někteří z nás přijmou Podporující jméno duše okamžitě, jiným to trvá o něco déle. Vše je individuální. Některá jména jsou natolik energeticky silná, že na ně třeba daný člověk není ještě připraven. Toto se může stát. Ovšem není čeho se obávat, vše má svůj čas. Stačí důvěřovat životu a nechat věci plynout, tento vnitřní rozkol, pokud nastane, tak velmi brzy odezní.

 

Ke Jménu duše Vám jako bonus napíši krátkého Poselství Vaší duše Vám pro tyto dny. 

Přeji Vám příjemné a užitečné propojení se jménem Vaší duše, ať slouží svému účelu!

 

S láskou, Petra Marie

 

V případě zájmu o zjištění vašeho Jména duše mě kontaktujte mailem petnar@seznam.cz K načtení Vašeho jména duše mi, prosím, zašlete v mailu i aktuální fotografii, kde je Vám dobře vidět do tváře.
Také mi vždy stručně napište stručně něco o sobě. Stačí dvěmi či  třemi větami, co máte ráda/rád, co Vás zajímá a těší. Nejde jen o informace samotné, já se ladím i na Vaši energii v textu obsaženou.

 

Tuto službu poskytuji POUZE na dálku. U služeb na dálku pracuji vždy po obdržení platby na účet. Po jejím přijetí Vám platbu potvrdím mailem a zároveň napíši, do kdy nejpozději můžete své jméno očekávat.

 

 Cena za načtení Jména Vaší duše včetně bonusového krátkého poselství je 750,-Kč

 

"NIC UŽ NEBUDE TAKOVÉ, JAKO KDYSI...
MŮŽE TO BÝT TOTIŽ TAKOVÉ, JAKO JEŠTĚ NIKDY."