LÉČIVÝ OBRÁZEK VAŠÍ AURY S POSELSTVÍM A JMÉNEM VAŠÍ DUŠE

 

Tvořím pro Vás jedinečný a uzdravující OBRÁZEK AURY, který je odrazem Vašeho momentálního stavu. Obrázek odhaluje Vaše ochranné symboly a dary.

 

Každá kresba je vyčištěna a je zvýšena její vibrace, aby Vám pomáhala. Obrázek působí ihned při jeho vytvoření a chrání Vás. Umožňuje Vám projevit své pravé já beze strachu. Obrázek je vhodné vystavit v místě, kde pobýváte nejčastěji, abyste ho měli stále na očích.

 

POSELSTVÍ je zpráva Vaší duše. Poselství vzniká napojením na Vaši duši, já jsem jen prostředník. Pokud vám vzkaz nebude hned jasný, možná ještě nepřišel ten správný čas. Avšak v brzké době dojde k jeho plnému uvědomění.

 

Smyslem poselství je pomoci Vám vypořádat se a pochopit  každodenní situace, které nám zasahují do života. Popíše Vám jakým směrem se vydat nebo jít dál, abyste plnili své poslání. Dle potřeby dané duše může být individuálně doplněno např. afirmací nebo ochranným zářičem nebo vzkazem od vašich průvodců.

 

JMÉNO DUŠE harmonizuje, léčí, navyšuje vibrace a pomáhá rychleji k uskutečnění Vašich přání a tužek. Podporuje Vás se rozpomenout na Vaše poslání. Vyslovuje se jako mantra, jelikož má svoji melodii, která podporuje spojení s Vaší duší.  

 

Používáním jména duše podporujete Váš osobní růst, požehnání a hojnost vesmírných darů a především naplnění Vaší cesty. Někdy se může stát, že mi není jméno Vaší duše sděleno a to v případě, že pro Vás ještě nenastal ten správný čas.

 

Upozornění: Poselství píši pouze pro danou osobu, nikoli pro Vaše blízké nebo přátele. Vesmír žádá, aby se každý rozhodl sám za sebe, zda dovolí mému nahlédnutí.

 

K načtení Vaší aury mi, prosím, zašlete v příloze mailu Vaši aktuální fotografii, kde je Vám dobře vidět do tváře a Vaše datum narození. Zpětně vám odešlu číslo účtu.


Platbu za moji energii, tvorbu a čas žádám předem. Jakmile je platba na účtu, vytvořím obrázek s poselstvím, který odešlu do 7 pracovních dnů na adresu, kterou uvedete v mailu.
Prosím u platby do zprávy pro příjemce vložte Vaše jméno.


Cena:

Léčivý obrázek Vaší aury s poselstvím a jménem Vaší duše 1300,- Kč.

Poštovné činí 50,- Kč.

 

 

Štěstí přichází tam, kde si člověk uvědomuje, že energetická výměna mezi lidmi, ale i přírodou, má být vyvážená…