MASÁŽ OBLASTI TŘETÍHO OKA A OBLIČEJE

V dnešní době plné spěchu, stresu a mentálního vypětí jsem pro Vás připravila jedinečnou masáž třetího oka a obličeje. Tato masáž je nesmírným balzámem pro naše tělo i mysl. A pokud si to dovolíte, lze ji vnímat i jako pohlazení po duši.

 

Při této masáži dochází nejen k hluboké relaxaci ale i celkovému zklidnění. A nejde pouze o dobrý pocit a uvolnění, ale také o komplexní pročištění, které se používá k odstranění příčin celé řady nemocí. Touto masáží je posilována obranyschopnost organizmu a dochází k zlepšování paměti. Oceníte ji také jako zásadního pomocníka pokud trpíte na bolesti hlavy, migrény či nespavost. Masáží je také podpořen krevní oběh, dochází k podstatnému zmírnění napětí, úzkosti, stresu         a strachu. Především ženy ocení i kosmetický efekt omlazení obličeje a zpomalení procesu jeho stárnutí. Úžasné výsledky přináší i u syndromu "vyhoření".

 

Masíruje se oblast třetího oka (část obličeje mezi obočím) a poté i obličeje.

Pro masáž používám speciální mnou vyrobený energetický olej, který vyživuje a harmonizuje pokožku. Základ tvoří arganový olej, který je doplněn květinovými esencemi na posílení a uvolnění. Při masáži využívám i sílu a úžasnou podporu minerálů. Minerál volím dle konkrétního klienta. Popřípadě si kámen můžete zvolit sami.

 

Tuto masáž jsem vyvinula a připravila já sama na základě svých dlouholetých praktických zkušeností. Nikdo jiný tuto masáž neprovádí, je tedy zcela jedinečná. Nejedná se tedy o masáž Shirodhara či jakoukoliv obdobu.

 

Po masáži si ještě vychutnáte šálek lahodného čaje a budete moci do prožít veškeré vjemy z masáže, úžasný pocit uvolnění a celkové relaxace.

 

 

Cena: 45min / 700,- Kč