MASÁŽ ARCHANDĚLA URIELA

Při masáži používám voňavé energetické olejíčky, kde každá vůně má své skryté poselství.

Účinek energie archanděla Uriela je velmi hluboký. Probouzí v nás duchovní sílu k osvobození      od závislostí, projekcí a duchovní pýchy. Ukazuje nám možnosti, jak se opět spojit s Boží silou         v nás. Uriel je hlasatelem pravdy a strážcem velkých zasvěcení. Je impulsem, který vysílá do pozemské úrovně proroky, nositele světla a mistry. Vede a řídí hledající na jejich cestě, pomáhá jim získat důvěru v jejich vnitřní duchovní vedení.
Podporuje náš růst, jasnost vidění a intuitivní vnímání.

 

Jemná harmonizační a energetická aroma-masáž, která Vám umožní se uvolnit, zapomenout        na starosti a aktivovat proces samoléčby. Posiluje pozitivní postoj k životu, spokojenosti a tvořivé činnosti. Navozuje pocit pohody, klidu, radosti, míru a dobrého rozpoložení. Dodává pocit stability, kreativity, probuzení skrytých sil, tvůrčí schopnosti a vědomí. Harmonizuje tělo a navozují odpočinkovou, mírně osvěžující relaxaci. Vyrovnává psychiku s vysokou stresovou zátěží, zklidňuje emoce a pomáhá vnést klid do Vašeho těla i duše. A zároveň se naladíte na vaše podvědomí.

Začneme zklidňující masáží hlavy, dále budeme pokračovat ošetřením zad a šíji, při kterém masíruji horkými lávovými a léčivými kameny. Posléze vám na záda narovnám léčivé kameny na energetická místa a po dobu jejich působení Vás čeká jemná uvolňující masáž chodidel.


Po masáži si ještě vychutnáte šálek čaje.

 

Cena: 60min / 750,-Kč