MASÁŽ PANNY MARIE

Při masáži používám voňavé energetické olejíčky, kde každá vůně má své skryté poselství. Požádejte ji kdykoliv o pomoc,  pomáhá nám skoncovat s iluzí oddělenosti a s jakýmkoli aspektem rodičovství. Živí nás, nechává nás zakoušet, že vše je vzájemně propojeno a dává nám pocit bezpečí a ochrany. Učí nás také starat se o sebe a nalézt správnou míru přijímání a dávání, přistupovat k sobě s jemností a něžností, spojit se s láskyplností a sjednotit se  s bezpodmínečnou láskou. Pomáhá všem, kdo pracují s dětmi, včetně rodičů, učitelů a léčitelů. Marie je též velkou ochránkyní, proto když potřebujeme, můžeme ji požádat o ochranný štít.

 

Jemná harmonizační a energetická aroma-masáž, která Vám umožní se uvolnit, zapomenout        na starosti a aktivovat proces samoléčby. Posiluje pozitivní postoj k životu, spokojenosti a tvořivé činnosti. Navozuje pocit pohody, klidu, radosti, míru a dobrého rozpoložení. Dodává pocit stability, kreativity, probuzení skrytých sil, tvůrčí schopnosti a vědomí. Harmonizuje tělo a navozují odpočinkovou, mírně osvěžující relaxaci. Vyrovnává psychiku s vysokou stresovou zátěží, zklidňuje emoce a pomáhá vnést klid do Vašeho těla i duše. A zároveň se naladíte na vaše podvědomí.

Začneme zklidňující masáží hlavy, dále budeme pokračovat ošetřením zad a šíji, při kterém masíruji horkými lávovými a léčivými kameny. Posléze vám na záda narovnám léčivé kameny na energetická místa a po dobu jejich působení Vás čeká jemná uvolňující masáž chodidel.


Po masáži si ještě vychutnáte šálek čaje.

Tato masáž je určena jen ženám.
 

Cena: 60min / 750,-Kč