MASÁŽ ARCHANDĚLA GABRIELA

Při masáži používám voňavé energetické olejíčky, kde každá vůně má své skryté poselství. Archanděl Gabriel je svou kvalitou ženské polarity a objevuje se tam, kde jde o osvobození a naplnění naší ženské části. Zpřístupňuje nám nevyjasněné, bolavé pocity a odpor, který jsme si dlouho nechtěli připustit. Pomáhá nám přijímat daný stav věcí, učí nás vypořádat se s tématy matky, ženství a mateřství, léčí dětská zranění související s matkou.
Tento archanděl poukazuje na to, jak zacházíme s hmotou, neboť tyto problémy zrcadlí to, jak ve svém nitru zacházíme s ženskou, mateřskou energií. Gabriel utěšuje ducha a vyživuje duši, osvobozuje nás od starých smutků, rozvíjí obětavost a pokoru.

 

Jemná harmonizační a energetická aroma-masáž, která Vám umožní se uvolnit, zapomenout        na starosti a aktivovat proces samoléčby. Posiluje pozitivní postoj k životu, spokojenosti a tvořivé činnosti. Navozuje pocit pohody, klidu, radosti, míru a dobrého rozpoložení. Dodává pocit stability, kreativity, probuzení skrytých sil, tvůrčí schopnosti a vědomí. Harmonizuje tělo a navozují odpočinkovou, mírně osvěžující relaxaci. Vyrovnává psychiku s vysokou stresovou zátěží, zklidňuje emoce a pomáhá vnést klid do Vašeho těla i duše. A zároveň se naladíte na vaše podvědomí.

Začneme zklidňující masáží hlavy, dále budeme pokračovat ošetřením zad a šíji, při kterém masíruji horkými lávovými a léčivými kameny. Posléze vám na záda narovnám léčivé kameny na energetická místa a po dobu jejich působení Vás čeká jemná uvolňující masáž chodidel.

 

Po masáži si ještě vychutnáte šálek čaje.
 

Cena: 60min / 750,-Kč