MASÁŽ ARCHANDĚLA AZRAELA

Při masáži používám voňavé energetické olejíčky, kde každá vůně má své skryté poselství.

Azrael přináší nám příležitost k léčení, k vytvoření celistvosti integrací, abychom mohli dojít k novému vhledu a porozumění, i k nové blaženosti bytí. Azreal nám rovněž přináší pochopení karmických semínek, která leží v našich genetických strukturách, jakož i pocit vnitřní jednoty, sjednocení mužského a ženského aspektu na hlubších rovinách nás samých. Nachází se zde také pocit vnitřního sjednocení, vnitřní jednoty. Azreal nám umožňuje tuto jednotu pochopit. Nepochybně se nám dostává velké milosti. Azreal nám nyní přináší možnost prožít skutečnou radost a štěstí. Může nám také pomáhat pronikat za dualitu a nebát se pocitu oddělenosti, který jsme v minulosti pociťovali. Pomáhá nám podívat se očima druhého a lépe chápat jeho úhel pohledu. Pomáhá nám vyrovnat    se ze smutkem a ztrátou někoho milovaného.

 

Jemná harmonizační a energetická aroma-masáž, která Vám umožní se uvolnit, zapomenout        na starosti a aktivovat proces samoléčby. Posiluje pozitivní postoj k životu, spokojenosti a tvořivé činnosti. Navozuje pocit pohody, klidu, radosti, míru a dobrého rozpoložení. Dodává pocit stability, kreativity, probuzení skrytých sil, tvůrčí schopnosti a vědomí. Harmonizuje tělo a navozují odpočinkovou, mírně osvěžující relaxaci. Vyrovnává psychiku s vysokou stresovou zátěží, zklidňuje emoce a pomáhá vnést klid do Vašeho těla i duše. A zároveň se naladíte na vaše podvědomí.

Začneme zklidňující masáží hlavy, dále budeme pokračovat ošetřením zad a šíji, při kterém masíruji horkými lávovými a léčivými kameny. Posléze vám na záda narovnám léčivé kameny na energetická místa a po dobu jejich působení Vás čeká jemná uvolňující masáž chodidel.


Po masáži si ještě vychutnáte šálek čaje.

 

Cena: 60min / 750,-Kč