MASÁŽ ARCHANDĚLA ARIELA

Při masáži používám voňavé energetické olejíčky, kde každá vůně má své skryté poselství.

Ariel vám pomáhá přivolat jakoukoli pomoc potřebnou pro vaše životní poslání, je mistrem ve zhmotňování. Dodává vám bojovnost, odvaha a schopnost soustředění. Buďte odvážní a stůjte si za tím, čemu věříte. Přestaňte se držet zpátky. Načasování je dokonalé a Vy jste připraveni vzlétnout.   I když vás možná děsí představa změny a pomyšlení na to, že sejdete ze své vyšlapané cesty, jste připraveni vysoko vzlétnout. Radujte se z nových příležitostí a vězte, že se můžete bez obav řídit svým srdcem a svými sny. Zaměřujte se na lásku, na službu a na duši a vyhýbejte se nespokojencům a skeptikům. Pamatujte si, že tím, jak měníte výzvy ve vítězství, inspirujete ostatní.

 

Jemná harmonizační a energetická aroma-masáž, která Vám umožní se uvolnit, zapomenout        na starosti a aktivovat proces samoléčby. Posiluje pozitivní postoj k životu, spokojenosti a tvořivé činnosti. Navozuje pocit pohody, klidu, radosti, míru a dobrého rozpoložení. Dodává pocit stability, kreativity, probuzení skrytých sil, tvůrčí schopnosti a vědomí. Harmonizuje tělo a navozují odpočinkovou, mírně osvěžující relaxaci. Vyrovnává psychiku s vysokou stresovou zátěží, zklidňuje emoce a pomáhá vnést klid do Vašeho těla i duše. A zároveň se naladíte na vaše podvědomí.

Začneme zklidňující masáží hlavy, dále budeme pokračovat ošetřením zad a šíji, při kterém masíruji horkými lávovými a léčivými kameny. Posléze vám na záda narovnám léčivé kameny na energetická místa a po dobu jejich působení Vás čeká jemná uvolňující masáž chodidel.


Po masáži si ještě vychutnáte šálek čaje.

 

Cena: 60min / 750,-Kč